Tak pakujemy

Firma cateringowa Dirett Catering to zawsze świeże, smaczne i ciepłe dania obiadowe przyrządzone z najwyższą starannością. Dzięki zaangażowaniu i radości tworzenia, jaka towarzyszy nam podczas pracy, gwarantujemy, że naszymi potrawami – zawsze przyrządzanymi  z dobrych i świeżych składników, trafimy  w Wasz smak.
Dodatkowo dzięki unikalnemu systemowi pakowania jesteśmy w stanie zachować ich świeżość na dłużej, aby Klienci mogli cieszyć się pełnią smaku w każdym miejscu i w każdych okolicznościach – w domu, w pracy, na szkoleniach czy innych spotkaniach.
Firmy cateringowe z Poznania mają różne sposoby pakowania swoich wyrobów, ale mało która robi to tak, jak my. Nasz catering na spotkania biznesowe, do biur, oraz pracowniczy codziennie pakujemy przy użyciu specjalistycznego urządzenia zgrzewającego, które zamyka pojemniki z jedzeniem hermetycznie, za pomocą folii.
Zabezpiecza to dostarczaną przez nas żywność przed czynnikami zewnętrznymi, ingerencją osób trzecich, a także zapewnia szczelność i zachowanie wszystkich walorów aromatyczno-smakowych. Tworzywo, z którego wykonane są opakowania, nie pozostawia obcych zapachów i nie odkształca się pod wpływem temperatury. Pozwala też na podgrzewanie dań w kuchenkach mikrofalowych.

Back To Top